data-black VACANCIES

Uzņēmumam paplašinot savu darbību Latvijā aicinām pievienoties mūsu draudzīgajai biznesa komandai.

Ja Tev ir pieredze pārdošanā un Tev ir labas komunikācijas un prezentācijas prasmes, Tevi interesē dinamisks darbs un vēlme nopelnīt vairāk, tad tieši Tev piedāvājam:

IT PAKALPOJUMU PĀRDOŠANAS MENEDŽERIS

Tavi pienākumi:

  • Darbs ar esošajiem klientiem, jaunu klientu piesaistīšana, sadarbības līgumu slēgšana;
  • Prezentēt esošus un jaunus IT produktus;
  • Tikšanās ar potenciālajiem klientiem klātienē;
  • Pastāvīga un produktīva savas darba dienas organizēšana;
  • Nedēļas un mēneša pārdošanas plāna sastādīšana un atskaites uzņēmuma vadībai;
  • Jaunu piedāvājumu un prezentāciju izstrāde.

Mēs piedāvājam:

  • Augsta līmeņa produktu un pārdošanas apmācības un regulāru jaunu produktu apmācību;
  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Pilnu darba slodzi un darba vietu Rīgas centrā;
  • Karjeras izaugsmes iespējas;
  • Konkurētspējīgu pamatatalgojumu un elastīgu bonusu sistēmu atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem.

Prasības kandidātiem:

  • teicamas komunikācijas prasmes;
  • vēlama izglītība IT jomā, bet nav obligāta. Nepieciešama padziļināta interese par IT jomu;
  • Pieredze IT risinājumu un pakalpojumu pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • valodu zināšanas: labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • iniciatīva un spēja strādāt patstāvīgi;
  • vēlama B kat.autovadītāja apliecība.

Ja Jūs piesaista darbs strauji augošā nozarē un uzņēmumā, lūdzu, sūtiet CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu [email protected] ar norādi “IT pakalpojumu pārdošanas menedžeris” līdz šā gada 20. jūlijam.
Darba laiks Pilna slodze
Darba uzsākšana vienojoties
Darba vieta Rīga
Nepieciešamā izglītība Elektronika / Komunikācijas, Informācijas tehnoloģijas, Tirdzniecība / Pakalpojumu industrija

Kontaktinformācija:

E-pasts [email protected]
Adrese Lomonosova iela 1k22, Rīga
Papildu informācija pa telefonu +371 29355537